Search form

Матеј 13:4

4и кога сееше, едни зрна паднаа покрај патот; долетаа птици и ги исколваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index