Search form

Матеј 13:40

40И така, како што се собира плевата и се гори во оган, така ќе биде и при крајот на овој свет;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index