Search form

Матеј 13:46

46па штом најде едно зрно скапоцен бисер, оди и продава сѐ што има, и го купува.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index