Search form

Матеј 13:47

47Царството небесно прилега, исто така, и на мрежа, која се фрла во морето, и уловува секакви риби;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index