Search form

Матеј 13:49

49Така ќе биде и при крајот на светот: ќе излезат ангелите и ќе ги одделат лошите од праведните,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index