Search form

Матеј 13:50

50и ќе ги фрлат во вжарена фурна: таму ќе биде плач и крцкање со заби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index