Search form

Матеј 13:51

51И ги праша Исус: – Дали го разбравте сето тоа? Тие му одговорија: – Да, Господи!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index