Search form

Матеј 13:53

(Зачало 56)

53И кога заврши Исус со овие параболи, си замина оттаму.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index