Search form

Матеј 13:56

56И сестрите Негови, не се ли сите меѓу нас? Од каде, пак, сето тоа при Него?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index