Search form

Матеј 13:6

6Но, штом изгреа сонцето тие свенаа, па како немаа корен, се исушија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index