Search form

Матеј 13:8

8Други паднаа на добра земја и дадоа добар плод: едно сто, друго шеесет, а друго триесет.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index