Search form

Матеј 14:1

ГЛАВА 14

(Зачало 57)

1Во тоа време дојде гласот за Исуса и до Ирода, четворовласникот;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index