Search form

Матеј 14:14

(Зачало 58)

14И кога излезе Исус, виде многу народ ; и се смили над нив и ги излекува нивните болни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index