Search form

Матеј 14:20

20И јадоа сите и се наситија; и кренаа дванаесет кошеви полни со останати парчиња.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index