Search form

Матеј 14:23

23Па штом го распушти народот, Он се качи на планината, за да се помоли насамо. И таа вечер остана таму Сам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index