Search form

Матеј 14:24

24А коработ беше веќе на сред море и брановите го удираа, зашто ветрот беше спротивен.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index