Search form

Матеј 14:25

25А на четвртата стража преку ноќта, дојде Исус при нив, одејќи по морето.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index