Search form

Матеј 14:27

27Но Исус веднаш им прозборе и рече: – Не бојте се! Јас сум, не плашете се!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index