Search form

Матеј 14:30

30но кога го виде силниот ветар се уплаши, почна да потонува и извика: Господи, спаси ме!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index