Search form

Матеј 14:31

31Исус веднаш му подаде рака, го фати и му рече: – Маловерниче, зошто се посомнева?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index