Search form

Матеј 14:33

33А оние што беа во коработ, се приближија до Него, Му се поклонија и рекоа: – Навистина си Син Божји!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index