Search form

Матеј 14:35

(Зачало 60)

35Алуѓето од тоа место, штом Го познаа , разгласија по целата околија и ги донесоа при Него сите болни.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index