Search form

Матеј 14:36

36И Го молеа да се допрат барем до крајот од Неговата облека; и тие што се допреа, се излекуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index