Search form

Матеј 14:5

5И сакаше да го убие, ама се плашеше од народот, оти го сметаа за пророк.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index