Search form

Матеј 14:6

6А кога беше роденденот на Ирода, ќерката Иродијадина играше пред гостите и му угоди на Ирода;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index