Search form

Матеј 14:7

7затоа, тој со клетва ѝ вети дека ќе ѝ даде, што и да побара.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index