Search form

Матеј 14:8

8А таа, пак, научена од мајка си, рече: – Дај ми ја овде на табла главата на Јована Крстителот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index