Search form

Матеј 14:9

9И се загрижи царот; но заради заклетвата и гостите свои, нареди да ѝ ја дадат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index