Search form

Матеј 15:1

ГЛАВА 15

1Тогаш пристапија кон Исуса ерусалимските книжници и фарисеи, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index