Search form

Матеј 15:11

11не она што влегува во устата го осквернува човекот, туку она што излегува од устата, тоа го осквернува човекот.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index