Search form

Матеј 15:12

(Зачало 61)

12Тогаш Неговите ученици Му се приближија и рекоа: – Знаеш ли дека фарисеите, штом го чуја тој збор, се соблазнија?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index