Search form

Матеј 15:15

15Петар, пак, Му одговори и рече: – Објасни ни ја оваа парабола.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index