Search form

Матеј 15:17

17Уште ли не разбирате дека сѐ што влегува во устата, минува преку стомакот и се исфрла надвор?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index