Search form

Матеј 15:20

20овие се што го осквернуваат човекот. А јадењето со неизмиени раце, не го осквернува човекот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index