Search form

Матеј 15:21

(Зачало 62)

21И кога излезе оттаму Исус, замина во земјата тирска и сидонска.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index