Search form

Матеј 15:24

24А Он одговори и рече: – Јас сум испратен само при загубените овци од домот Израилев.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index