Search form

Матеј 15:25

25Ама таа, кога пристапи, Му се клањаше и велеше: – Господи, помогни ми!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index