Search form

Матеј 15:29

(Зачало 63)

29Штом замина оттаму, дојде Исус при Галилејското Море, се искачи на планината и седна таму.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index