Search form

Матеј 15:3

3А Он им одговори и рече: – Па зошто и вие ја престапувате Божјата заповед заради вашето предание?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index