Search form

Матеј 15:34

34Исус ги праша: – Колку лебови имате? А тие одговорија: – Седум и неколку риби.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index