Search form

Матеј 15:37

37И јадоа сите и се наситија; и кренаа останати парчиња седум полни кошници.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index