Search form

Матеј 16:11

11Како не разбирате дека не за леб ви реков: чувајте се од квасот фарисејски и садукејски?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index