Search form

Матеј 16:16

16Симон Петар одговори и рече: – Ти си Христос, Синот на живиот Бог.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index