Search form

Матеј 16:2

2А Он, одговарајќи, им рече: – Навечер велите: ќе биде ведро, оти небото е црвено;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index