Search form

Матеј 16:20

(Зачало 68)

20Тогаш Исус им нареди на учениците Свои да не кажуваат никому дека е Он Исус Христос.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index