Search form

Матеј 16:5

5И, преоѓајќи на спротивната страна, учениците Негови заборавија да земат леб.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index