Search form

Матеј 16:6

(Зачало 66)

6Исус им рече: – Внимавајте и чувајте се од квасот фарисејски и садукејски.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index