Search form

Матеј 16:8

8Но, Исус ги разбра, и им рече: – Маловерни, зошто мислите во себе дека не сте зеле леб?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index