Search form

Матеј 16:9

9Уште ли не разбирате и не помните ли за петте лебови на петте илјади, и колку кошеви собравте?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index