Search form

Матеј 17:1

ГЛАВА 17

(Зачало 70)

1И по шест дни, ги зеде Исус со Себе Петра, Јакова и брат му Јована, и ги изведе на висока планина сами;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index